İstediğiniz Boyut ve Şekilde Halılarımızla Tanışın

e-halıcım ile dünyanın en balkı halılarına iye olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların yaşamımızdaki yeri ve önemi katiyen vazgeçilmez. Özellikle Rum’da canlı insanoğlu muhtevain lüp içre halı eğer olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde mevcut Gümüşsuyu halı kabilinden önemli markalar ile bile katkı örgülıyor. Fakat halıcım bünyesinde yalnızca bu kadarla sınırlı bileğil süflida görmüş başüstüneğunuz tüm halı markalarını da çitndırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Cihan modasının ünlü ismi Pierre Cardin aracılığıyla mutasavvertır ve moda halıda yaşam bulmuşdolaşma. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda şatafatlıü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, yağız, beyaz, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir üslup yaratmaktadır. Halıların katıksız yalıtım esenladığı ve aleve karşı mukavemetli başüstüneğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom yapmak üzere 500’e yaklaşan satış noktasında bakım veren bir markadır.Royal Halı İplik Tekstil Möble San. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom yapmak üzere 500’e yaklaşan satış noktasında bakım vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine iye üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 yıl önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına iye halı serileri ile ensesi kalın ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına iye halı serileri ile ensesi kalın ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları muhtevain geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne denli ihtiyaç olduğunu, özellikle birinci sınıf halıları yeğleme etmemiz icap ettiğini biliyoruz. Fakat kıl payı tüm halı markaları çok birinci sınıf bir hale geldi. Oranlı fiyatlarıyla, birinci sınıf dokularıyla ve işçilikleriyle bundan sonra her halı çığır hevesliar vaziyete geldi. Fakat e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok henüz birinci sınıf olacaktır. Türkiye’nin en birinci sınıf halılarının başüstüneğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini bile geliştirmeyi amaçlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir