MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine çaba kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve ayrışık dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı top içinlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kadar bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta ihtimam veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kadar kılgı marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta genel ağ sitesi üzerinden dayalı bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde ihtimam alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya kadar bir çok kıtada kılgı üzerinden neşriyat karşılayıcı kılgı muhtıra yüzlerce zaman dinlenerek yer utanmaünde İslamiyet’in daha hızlı tanınmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla örgülarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde yurt haricinde yaşayan yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile dayalı videolar yayınlar yaparak yurt haricinde bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi örgüyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey lakırtı ettiriyor. Eserin bu denli müessir başüstüneğu bilindiği bağırsakin kılgı ve gayrı dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya koşmak isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça lakırtı ettiren kılgı fiilen görülmeye valör. İnternet sitesi top mobil uyuma malik ve bir çok yabancı dilde ihtimam verdiği bağırsakin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda genel ağ sitesi sabah akşam geliştirilmekte ve kullanıma daha mütenasip bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çhileışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan çav sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde hileıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en dobra şekilde söz gelişi edilmeye çhileışılmaktadır.

Gündüz içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdemoğlu hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en dobra şekilde faydalanmaktadır. Zati kılgı marketlerden bakmış olduğunız devir uygulamanın benekının ve indirilme tahminının ne denli mürtefi olduğunu görebilirsiniz. Buda saymak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması yerında fiilen kırnak bir iş çızevcep insanlara en dobra şekilde ihtimam vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir