Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. önceleri koca iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla karı iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler için üretilen daha şekersiz modelleri de mevcuttur. Tutarlı Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının adiya kaymasını engellemek için elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde dişi vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu esrarkeşfedildi. Ve bu birliırdan sonrasında hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya kafalandı. Ayrıca unutulmaya suret tutmuş bir batı geleneğine için, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri kemiksiz arttırma ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi dayak katkısızlanırdı. Bir diğer Avrupa geleneğinde ise, gelinin çiçek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine mevsuk fırlatması o dönemlerde jartiyer ile müşterek gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan torlakler cemiyet dansında çiftlere zevcelik eylemek zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan biröte koca dergisinde dişi vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek üzere iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de alan almaya kafaladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle müşterek kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi bir zamanlar de evetğu üzere beyazdır. Yağız ve pembe üzere renkleri de ikrar görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olanaklı evetğu derece rikkatli olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişgüzel huzursuz etmemesi gerekir. Moda dalü çıktı jartiyeri bir devam olarak satmanın birlikte biröte ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biröte üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen grupı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak ikrar edilen ancak derece derece liberalleşmeye mevsuk giden seks oyuncaklarının satın aldatmaınmasıyla alakalı olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve konuya küşayiş gelmek için adidakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin birtakımları kategorileri içinde özellikleri açısından tadil gösterse de baş kafalıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bağlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları bir başına yahut bir partnerle her yaşfecir kişi aracılığıyla çok lakinçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içinde hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın aldatmaınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına için seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç verici yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken birtakımlarına için ihtiyaç, hayata renk izafe etmek için bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini ehliyetsiz hissetme duygusu yahut mağazada tanıdık birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı itici kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop işlerinde duyurulmayan evetğu için satın aldatmaırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten tabiat vadi tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç istihbar etmek, tabularla eğleşmek temelı seks oyuncağı işlerinde hüsranla neticelanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline göre almak, teamüllevselliği için bilgi edinmeden satın almak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin inceliklı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok kupkuru yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak sonuçların önüne geçebilmek için önemli çaba harcama etmelidirler. Antrparantez; çıktı gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, makalelan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları için seks shoplardan aldatmaışdoneş daha zahmetsiz ve rahatça olmaya kafaladı.

Evvelden seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks varlıkında yaşanmış olan problemlerın tartışılması, mevzuşulması utanç duygusunu artırdığı için ihtiyaç olsada satın aldatmaımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin sakatlıklığına yetinme getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar afiyet sorunu olarak ikrar edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste hemayar haklara sahiptir. Başka taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar aktöresel bir sorundur, cinsiyete için cinsel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsel genlik düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak ikrar edilmez.

Kadınlar, sex shop işlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar cinsel hayatlarını renklendirmek, varlıkına zindelık izafe etmek, daha güzel bir orgazm eğleşmek yahut seksi iç çlakinşırları ile cezbedici bir eğin sergilemek için sex shoplardan aldatmaışdoneş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş astı bireylerin sex shoplardan işi yok olup çevrimiçi sitelerin başlangıçinde bu uyarı bünyelmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını sahiplenmek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında önemli gelişmeler ve cinsel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler sanarak korktuğum mevsuk olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile alakalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri bir şey kaldı o da kalp. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut daha önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile müşterek size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, teamülleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun tabiat haritasını çıkarmakta olabildiğince aktif ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bile bile ve ona için akım ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha kesif seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu teamülin en zahmetsiz yolu. Antrparantez seks sırasında geçerli olmak çok önemli. Zinhar komünikasyon kurmaktan ve mevzuşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en güçlü seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne derece huzursuz edici olduğunu. Ama aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis suretüğünün penisinizi sıkarken boşalmak için içinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yapmış olursanız bünyen seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek beis teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları daha güzel seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak güzel bir seksin sonu ferlü bir orgazm ile neticelanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç almış olduğunızda iyiki bu makaleyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir