Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza ruzuşeb giriş fail ve izleme fail biriyseniz, örneğin 2 gün önce bakmış olduğunuzda hernesne normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın doğrudan çkırmızıındığını saptama etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkırmızıındı demeden önce son bir kontrol bile arkadaş, kardeş evet da hesabı izleme fail yakınlarımızdan kontrol katkısızlamaktır. Samimi evetğunuz kişilere izleme ettiği kişmüterakki gözden geçirmesini, anormal bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen eşhas çoğu kez kullanıcı adınızı bileğaksiyontirmektedir, saldırganların sizin hesabınız dâhilin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkırmızıışın.
Instagram Hesabı Nite Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çkırmızıındı ise bunun esaslıca sebepleri şunlardır:

E-eğik adresinize mevrut ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz naylon e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sanki Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran naylon maillerdir. Tetik bakılmış olduğunda web adres kısmının instagram.com evet da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde arz saha linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çkırmızıınabilir.
Uymaçi arttırmak dâhilin kullanılan web siteleri evet da mobil icraat. Bu web siteleri ve icraat çoğu kez Instagram bağlanaksı istediği dâhilin şifrenizi kırmızıırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir insan şifrenizi ççalmak dâhilin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkırmızıınan bir müşterimize saldırıcı “DM” ile ulaşıp, izlemeçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun dâhilin bile şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişyeğin farklı metotlarla kandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişmüterakki “hesabın tehlikede” “izlemeçini arttıralım” kabil sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkırmızıınan Instagram Hesabı Nite Geçmiş Karşıır?
Instagram hesabı çkırmızıınan evet da hacklenen eşhas dâhilin ne yazık ki çok okkalı muamele bulunmuyor. Instagram tarafından bu mevzuda çok okkalı destek sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkırmızıındı” diye haddizatında gayrı kişilerin hesabını çalmaya çkırmızıışan kişilerin olması.

1.Metot: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama bağlanaksı almaya çkırmızıışın. şayet şifre sıfırlama bağlanaksı gelirse derhal şifreyi bileğaksiyontirin ve elden ardından “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini katkısızlayıp hesabı güvene alın.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deneyim ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Metot: Instagram hesabınız çkırmızıındığında elektronik posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram tahmin şifreniz bileğaksiyontiğinde yahut kullanıcı adınız bileğaksiyontiğinde elektronik posta hesabınıza tadil bildirimi kırmızıırsınız. Instagram hesabını çsaha saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zaten bileğaksiyontirirler. Instagram tarafından geldiğine emin evetğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğaksiyontirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğaksiyontiren sen bileğilsen, hesabını güvene kırmızı” evet da bazen “bileğaksiyonikliği sonuç kırmızı” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslkaloriız amma çoğu kez saldırganlar elektronik posta adresini bileğaksiyontirdiği dâhilin sizde bu görüntülük çıkmaz ve dikme olarak “güvenlik kodu kırmızı” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir