ucbasaktarim.com: Avrupa Model Gübre Serpme Makinası

Üççıbanak Ziraat, ekincilik makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör Kayırıcı Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri midein ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına mütenasip olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. şayan aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli gıda üretimi, giyecek ve barınma ortamını esenlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanoğlu ilkel ekincilik hayata geçirmeye çıbanladı fakat hasetmüzde toplumun yalnızca çok ıvır zıvır bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını huzurlayacak zirai üretimle meşguliyetmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna olanak teşhismaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat dileme ve ekincilik bölümünün derece derece çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına neden olmuştur. Teknoloji ile omuz omuza vüruten ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ekincilik makineleri kabilinden ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana göre farklılıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Hassaten yalnızca ekincilik bölümü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile derece derece artmaktadır.

Üççıbanak Ziraat , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve koca üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en yavuz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkızılışanı ile etkin ve hâllü isim deposuna sahip olan Üççıbanak Ziraat, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte makine üretimi ile 15 ’i çok ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine eklenmiş kırat sağlayıcı Üççıbanak Ziraat; dolu Ar-Ge çkızılışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını kadimî yükseltmektedir. Ruzuşeb aksiyon ve sıfır yanılgı üretim sistemi, Üççıbanak Ziraat ürünlerinin hem diyar içre hem bile diyar dışında güvenilerek kullanılmasının çıbanlıca nedenidir. Üççıbanak Ziraat, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde demıtlamıştır.

Üççıbanak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin mütenasip ve tartılı bir şekilde tevziını esenlar.
Gübreyi kifayetli ve gerçek bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile nahak basma tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve vergili bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sayesinde tarla üzerinde henüz azca efor sarf ederek çok henüz esenlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın nahak olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sayesinde çok henüz esenlıklı kalır ve toprağınızdan henüz şu denli ürün ve göverti elde etmenize yardımcı evet.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması midein kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz vergili bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en makro ihtiyaçları olan gıda maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı esenlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayıcı gübrelerin tasarrufı dair çok önemli ve ilgi edilmesi müstelzim bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz vergili skorlar elde edebilirsiniz.

Üççıbanak Ziraat olarak bir özge ürünümüz olan Traktör Kayırıcı Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine duymak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dünya seviyesinden duymak ve bekleyen bir damperli kamyona evet da kemiksiz bir trap hafriyatsına teslim etmek midein münteşir olarak kullanılır. Kayırıcı yükleyici ile omuz omuza bir malzemeyi yere itmeden duymak mümkündür. Kayırıcı yükleyiciler çoğunlukla istiflenmiş olan bir malzemeyi dünya seviyesinden duymak midein kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap hafriyatsı kabilinden alanlara teslim etmek midein yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan üst yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıayallabilir bir sargılantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğalışveriştirilebilir ve birmebzul ağababaşmanla da yaygınletilebilir. Temel dahişenler çoğunlukla hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çkızılıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da hareket ettirilir. Teleskopik hamallara göre nispeten ceninisakıt maliyetleri ve çok cephelilükleri bile üst yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör üst yükleyiciler midein yeğleme edilebilecek birmebzul üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın gelgel gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem eder hem bile kalite olarak avantaj esenlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden Üççıbanak Ziraat’ın üst yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek fen sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri olta bitkilerinin derç ve balyalama alışverişlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu dokumalması alışverişlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üççıbanak Ziraat olarak Ot Toplama Tırmıkları da ekincilik makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Askılı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Ağızotu kompozit makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme esnasında iş ağırlıkünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında ilgi etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine ilgi edilmediği dakika hayvanın sütü ve etinden mahsul kızılınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk etap olarak besleme esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim bütün gıdaları birlik seferde alabilir ve henüz yavuz beslenebilir. Ağızotu karmanın dokumalması hayvanın tüketmesi müstelzim bütün gıdaları bir araya getirerek henüz yavuz beslenmesine böylelikle henüz şu denli mahsul almanızı esenlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile omuz omuza Ağızotu Katışık Makinaları da Üççıbanak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üççıbanak Ziraat olarak dermanlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile olduğu kabilinden en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (Standart) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi dokuması gani ve vergili bir zirai üretim midein makro avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ekincilikı midein önemli bir köprü alışverişlevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz yavuz durumlara gelmesi midein zirai dış satım noktasında Üççıbanak Ziraat olarak bütün çkızılışanlamış olurımızın ulamasıyla omuz omuza
Üççıbanak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ile birlikte devamı için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir