valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada mekân almasının en önemli nedenlerinden biri vakıf ile (UC yöntemiyle) hile süresince tuzakışdoneş konstrüksiyonlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle hile ciğerersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle tuzakışdoneş yapabilmek ciğerin oyuna online yöntemlerle vakıf yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile tuzakışdoneş yapabilmek o kadar zorlamasız bileğildir. Çünkü bu ustalıklemler dolar kuru üzerinden muamelat konstrüksiyonldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok şiddetli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek ciğerin evet da oyunda henüz zait tabanca gücü gibi hilelere temelvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin ciğerine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini bölüm ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu hatmızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri ciğerin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler ciğerin oyunu henüz güzel oynamanızı katkısızlayacak ancak yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere mekân mevdutir. Hatta bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere bile mekân mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en kazalı olan ve hesabınızın banlanmasına niye olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi ciğererindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular hile içerisinde mekân düz kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine temelvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Piyes süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da diğer oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğustalıktirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada mekân düz UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler tarafından oluşturulduğu ciğerin ciğerine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel dokunca verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok rabıta gören ve diğer oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, haddizatında hile konstrüksiyonmcıları tarafından turnuvalar esnasında tamam oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere teşhir etmek ciğerin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü kişiler tarafından bu cümle hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya temellamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak ciğerin ruzuşeb yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çtuzakışmasını engellemeye çtuzakışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi ciğerin her dem bir vadi bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında mekân düz duvarların arkasını rüyet özelliğine ehil olurlar. şayet rakip bir engelın arkasında veya oyunda mekân düz dağ ve tepelerin arkasındaysa bu dek yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz katsında sizi canlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine nazaran kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot hareketsiz sözcük gibi görünse bile haddizatında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, erek yolmak veya bir nesneyi nişan yolmak medlulına gelirken Bot kelimesi, bir ustalıkin otomatik olarak konstrüksiyonlması medlulına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan kabız medlulına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir